Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-35916 (5279189)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Незадовільні побутові умови в навчальних установах
Відповідальний:Управління освіти [Заболотний Геннадій Вадимович], виконавець: Постолюк Тамара Казимирівна
Дата контролю:22 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Мої діти навчаються в СШ 300 м.Києва Деснянського району. З початку навчального року вхід в молодшу школу з вулиці був закритий на ремонт- облаштовували пандус і т д. Ремонт закінчився , певний час тамбур входу ще використовувався робітниками як майстерня і роздягальня. Почався третій місяць навчання-вхід не працює, учні молодшої школи кожного ранку долають шлях з перешкодами щоб дійти до свого кабінету: спочатку намагаються протиснутися в двері школи, потім вузькі сходи на другий поверх (де рух відбувається в обидва боки),потім перехід по другому поверху до молодшої школи і знову сходи на перший поверх.... Кожного дня, 2 рази на день! Виходять спітнілі, так як йдуть на вихід вдягнені. На наші( батьків учнів нашого класу) усні звернення до директора з питанням про відкриття входу зранку на 15-20 хв. Щоб діти безперешкодно могли добратися до класів було також усно відмовлено. Хочу зрозуміти на які законодавчі акти спирається директор нашої школи Братищенко І.В. відмовляючи нашим дітям безперешкодно добиратись до класів? Сподіваюсь на вирішення даної проблеми в найближчий час.