Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-31268 (5279480)
Зареєстровано:7 Листопада 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Відділ благоустрою [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Крупенькін А.І.
Дата контролю:22 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня. Вже більше ніж півроку на вулиці Солом’янський навпроти будинку №13 після ремонтних робіт по заміні труб не відновлюється дорожнє покриття на одній з полос для руху транспорту. Через це постійно утворюється майже кілометровий затор. При погіршенні погодних умов ситуація буде тільки погіршуватися. Яма невилика, 2х3 метри але постійно збільшується. Прошу вжити заходів для усунення недбалості дорожної служби.