Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-38152 (5280664)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Незручності для проживання мешканців від роботи закладів торгівлі та ресторанног
Відповідальний:Управління торгівлі та побуту [Пікалов Денис Олександрович], виконавець: Туринський В.І.
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

За адресою вул.Чорнобильська, 3 м.Київ на першому поверсі житлового будинку багато років працює магизин сільпо. Для сміття, яке виносять з цього магазину завжди існував сміттєвий бак, який знаходився в стороні і на певній відстані від технічного входу в магазин і житлового будинку.
Проте, близько місяця тому цей сміттєвий бак прибрали і тепер щодня сміття складають в поліетиленових пакетах під цим технічним входом і на відстані не більше 30-50 метрів від першого підїзду житлового будинку. Зрозуміло, що пакети зі сміттям мають властивість протікати і загалом створюють антисанітарні умови під житловим будинком і вікнами мешканців цього будинку.
Згідно чинного законодавства, прошу якнайшвидше зясувати причини даного неподобства і усунути наслідки антісанітарії під житловим будинком.