Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-36183 (5280772)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Будівництво та реконструкція об’єктів освіти
Відповідальний:Управління освіти [Заболотний Геннадій Вадимович], виконавець: Постолюк Тамара Казимирівна
Дата контролю:10 Грудня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Мій син навчається в школі І-ІІІ ступенів №300 Деснянського району м. Києва (пр-кт Маяковського 93-Г). З початку навчального року вхід в молодшу школу з вулиці був закритий на ремонт (облаштування пандусу і т.д.). Після завершення ремонтних робіт тамбур даного входу використовувався адміністрацією школи як ”склад” та роздягальня для робітників. Учні молодшої школи, аби дістатись до своїх навчальних класів, мають виконани цілий ”квест”. Перше завдання це протиснутить у вхідні двері старшої (середньої) школи, потім по вузьких сходах з інтенсивним рухом в обидва боки на другий поверх, далі перехід по другому поверху до крила молодшої школи і знову сходи на перший поверх. Почався третій місяць навчання, а відремонтований вхід, що повністю готовий до експлуатації, досі закритий і всі діти молодшої школи вимушені щоденно долати такий ”квест” мінімум двічі на день повністю вдягненні у верхній одях, як наслідок діти зі школи виходять спітнілі. Також, виникає питання щодо дотримання правил пожежної безпеки, у звязку із закритям другого входу чи встигнуть діти молодшої школи евакуюватись у разі винекнення надзвичайної ситуації.
Батьки нашого класу неодноразово у бесідах з директором Братищенко І.В. підіймали питання необхідності відкриття другого входу, що призначений для молодшої школи, просили відкривати даний вхід хоч би на 15-20 хв зранку та після завершення уроків. Разом з тим, директор школи не підтримує позицію батьків та не бачить жодної проблеми в виконанні ”квесту” нашими дітьми.
Питання: на які нормативно-правові акти спирається Бритищенко І.В. відмовляючи нашим дітям у безперешкодному доступі до навчальних класів.
Прошу: вплинути на адміністрацію школи щодо відкриття другого входу до школи (призначеного - запроектованого спіціально дня молодшої школи).
Сподівають на вирішення даної проблеми у найближчий час, щоб результатом використання бюджетних коштів (відремонтованим входом) могла користуватись громада, а не лише ”милуватись.