Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-18211 (5281052)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Організація та проведення продовольчих ярмарків
Відповідальний:Управління торгівлі та побуту [Пікалов Денис Олександрович], виконавець: Шрамченко О.Г.
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Кожну середу з ранку неможливо доїхати швидко на 102 автобусі ділянку дороги в Подільському районі з перехрестя вул.Н.Ужвій до вул. Вишгородській з причини проведення ярмарки, яка перегороджає одну полосу дороги. В наслідок чого утворюються великі затори і люди запізнюються хто на навчання, а хто на роботу. Цю ділянку можна проїхати вільно 3-5 хвилини, а не 20-30 хвилин, ще бувають затори від вул. Вишгородської до вул Автозаводської. Чи можна перенести цей ярмарок в друге місце чи в другі дні (наприклад суботу чи неділю)?!