Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-44863 (5281056)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 905 (Відрадненське) [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Гуйда Лариса Олексіївна
Дата контролю:13 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Серед дороги лежать ці величезні брили, з віком об’їжджати потрібно. Більше того в темний час доби через них літають регулярно, здебільшого діти.