Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-12660 (5281225)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Питання, що стосуються домофонної системи
Відповідальний:ЖЕД - 904 (Грушківське) [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Колонська С.І.
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Доброго дня.Вже більше 4 днів не працює домофон в будинку по вулиці Миколи Василенка 14б,2 під’їзд.При наборі номеру квартири на домофоні,вибиває помилку.Людям похилого віку приходиться зайвий раз спускатись по сходах,щоб відчинити двері.Прошу чим швидше відреагувати на дану проблему.