Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-73696 (5281268)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Удосконалення організації дорожнього руху
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович], виконавець: Котлубей Дмитро Олександрович
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На початку літа на Борщагівському шляхопроводі були відремонтовані деформаційні шви і замінено асфальтове покриття. З СЕРПНЯ (!!!) перекрито частину ”відремонтованої” дороги блоками та знаками ”Ремонтні роботи”, хоч безпосередньо на перекритій ділянці ніякі ремонтні роботи не здійснюються (”підремонтовувати” нічого, потрібен капітальний ремонт - див. фото).
Повідомте причину перекриття ділянки та ПІБ особи, відповідальної за встановлення блоків та знаків і навмисне створення щоденного затору від Борщагівського мосту до Кільцевої дороги.