Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-73706 (5281310)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Ремонт теплотрас, підключення
Відповідальний:Район теплових мереж ”Нивки” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня! По адресі проспект Перемоги 144а, у дворі на дитячому майданчику, де грається багато дітей (не тільки з нашого 16 єтажного дому, але і двох сусідніх 16 єтажок.) уже довгий час біля люків виникає провалля. Його регулярно з жеку приходять і закидують камінням, або сміттям . Але через де який час яма знову з*являється, тобто причину виникнення цього провалля ні хто не з*ясовує.. Коли йшли дощі то з цього люка бив фонтан з води і піни до метра в висоту.
Такіж ями утворилися і біля бойлерної( що біля нашого будинку), прямо на пішохідній доріжці де ходять люди, а також біля дверей у бойлерну. Все б нічого і на це можна закрити очі, але не хочеться щоб з часом наш будинок провалився.

Тому прийміть будь ласка міри по вирішенню цього питання, інакше ми будемо звертатися на телебачення, де дуже зацікавляться таким сюжетом.