Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-18232 (5281460)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Контроль за станом рекламних засобів
Відповідальний:КП «Київреклама» [в.о. Дзядевич Оксана Анатоліївна]
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Декілька днів тому на тротуарі навпроти супермаркету Billa невідомі встановили рекламну конструкцію у вигляді інтерактивного екрану, що в нічний час доби надзвичайно яскравим світлом (реклами, що змінює одна одну) дискретно б’є у вікна прилеглого будинку, чим заважає мешканцям нормально спати, а також б’є в очі водіями, що рухаються по вулиці Чорновола зі сторони проспекта Перемоги, а оскільки жодного передбаченого законом маркування, котре б містило найменування та контактні дані власника, на інтерактивній дошці та її конструкції немає, зв’язатися з ними для вирішення даної проблеми є неможливим. Також відсутня інформація про такий засіб у відкритій базі об’єктів зовнішньої реклами КП «Київреклама». Крім того, в іншому кінці тротуару готується до встановлення друга подібна рекламна конструкція.

Прошу прийняти оперативні заходи для вирішення питання порушення освітлення, що заважає та порушує спокій мешканців буд. 27 по вулиці Чорновола в нічний час.
А також перевірити законність встановлення відповідної конструкції та усунути порушення відсутності маркування.