Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-44914 (5281596)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:КП ”Київтранспарксервіс” [в.о. Німас Олександр Ярославович]
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Громада міста вимагає від Київради очистити тротуари і пішохідні доріжки від паркування авто для чого внести зміни до правил паркування і збільшити штрафи в рази. Зараз бескоштовно руйнуються тротуари на якій витратили мільони гривень з коштів громади міста і не тільки! Відсутній комфорт і безпека для громадян.
Ганьба тим посадовцям хто закриває очі на таке нехтування прав громади. Дякую за розуміння.