Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-12671 (5281728)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:Управління будівництва, архітектури та землекористування [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Писарук Руслан Анатолійович
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу проверить работу фонарей в сквере Червона Пресня.
В парке гуляют дети, фонари горят только возле фонтана, ближе к отелю Старо не горит ни один фонарь. Солнце садится в 5 вечера, в сквере темно не должно быть.