Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-38225 (5281754)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:Сектор звзаємодії з правоохороними органами [Мартинчук С.О. ], виконавець: Сектор звзаємодії з правоохороними органами
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Стихійна парковка в пішохідній зоні між ст. метро Палац Спорту і Синагогою.
Хтось відсунув квітники, що обмежували заїзд на тротуар.
Додаю фото.
Прошу встановити металеві стовпці, як це робиться по всьому центру Києва і ліквідувати стихійну парковку.