Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-23608 (5282101)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:КП ”Київтеплоенерго” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добого дня.

Прошу вас розібратись з аварійним станом дорожнього покриття на вулиці Дашавській.
Вулиця в аварійному стані починаючи з дому за номером 37 і тягнеться до самого кінця вулиці. Є лише декілька участків дороги з задовільним покриттям.
Після неодноразових ремонтів теплотраси, проїзд по вулиці став неможливим. Комунальні служби просто засипали ями землею, камінням та поїхали.
Розміри деяких ям просто вражають.
Автомобілі не можуть нормально пересуватися вулицею та повинні виїзджати на тротуар, що є небезпечним. Стан тротуару також є незадовільним.


Враховуючи вищевикладене, прошу вас, відповідно до вимог та строків чинного законодавства, провести обстеження стану дорожнього покриття на вул. Дашавській, включити зазначені роботи до програми поточного ремонту, забезпечити проведення відповідних ремонтних робіт дороги в стислі терміни з обов’язковим усуненням всіх виявлених недоліків дорожнього покриття. Ремонтні роботи провести відповідно до вимог законодавства з цих питань.
Відповідь про виконання моєї скарги прошу надати у визначений законодавством України термін.

Всі фотоматеріали щодо аварійного стану асфальтного покриття знаходяться за наступним посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1VErOCNKmPFzmH5nPjndjekLySTDgXc7W

З повагою,

Давидов Олександр