Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-44968 (5282157)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Після заміни освітлення на вулиці Гаврилишина на світлодіодне, на вулиці маршала Рибалка зникло освітлення на проміжку від вул. Гаврилишина до вул. Шолуденка. У вечірній та нічний час вулиця перебуває у суцільній темряві.