Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-15196 (5282191)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович], виконавець: Круценко Володимир Іванович
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Святошинська РДА


Щоденно йдучи додому через двори будинків за адресою впросп. Перемоги 104, 106 у Святошинському районі міста Києва., я помічаю, що асфальтне покриття на вказаній ділянці темне та недостатньо освітлюється, внаслідок чого можливі падіння та трамування громадян. Для вирішення ситуації можливо два варіанти:
1) Встановлення додаткової точки освітлення вказаної ділянки
2) Заміна ламп накалювання, що розташовані над входом до під’їзду LED світильників,які менше викоритовуватимуть електроенергію,але більше матимуть силу світла, що було зроблено на ген. Вітрука 311.
Прошу опрацювати два вищевказаних варіанти та вжити відповідних заходів для реалізації.