Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-14418 (5282282)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго вечора!
Від Ушинського 40 до Ушинського 19, Новгородська 3,5 відсутнє вуличне освітлення в вечірний час і вночі і це вже не перший день?
Якість покриття асфальтом тротуару від Ушинського,40 до Ушинського, 19 одні ями і без освітлення неможливо йти.
Дякую, гарного Вам вечора.