Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-14428 (5282533)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Паркування авто на зеленій зоні прибудинкової території
Відповідальний:ЖЕД - 501 [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Никитюк С.М.
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

НЕОДНАРАЗОВА ЗВЕРТАВСЯ. Однак автотранспорт НІКУДИ які устроили автостоянку мешканцІ з будинку за адресою?вулиці Йорданської, 9Є.

Вимагаю АДЕКВАТНОГО РЕАГУВАННЯ:
- вигнати ”паркуванців” із зеленої території;
- заборонити мешканцям з Йорданський 9Є влаштовувати пункт відстою автомобилів;
- встановит забор або стовбчики які би не давали змогу паркувати своє авто
- притягти винних до адміністративної відповідальності, наклавши штраф!