Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-12126 (5282561)
Зареєстровано:8 Листопада 2018
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович], виконавець: Котлубей Дмитро Олександрович
Дата контролю:23 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня.
Прошу прибрати тімчасові ремонтні знаки та огородження, які блокують першу смугу проїзду на проспекті Леся Курбаса через мост над станцию міського електропотяга “Борщагівка” у напрямку центра міста. Справа в тому, що дані огородження встановлені вже більше 5 місяців і за цей час щодних ремонтних робіт на данній ділянці дороги не проводилось, так само як і не було на ній жодного робітника дорожньої служби. Як видно з прикладених фото стан дороги на данній ділянці задовільний и не потребує жодного ремонту. Блокування принаймні однієї смуги у данному напрямку призводить до заторів від кільця на станції трамвая “Гната Юри”, що не лише гаїть час і нерви водіїв, але й нерідко призводить до скоєння ДТП.
Фото нагайного стану дороги і заторів на ділянці прикладені в архіві.