Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-74008 (5283497)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Ремонт та облаштування господарських майданчиків.
Відповідальний:ЖЕД - 210 [в.о. Захарченко Петро Петрович], виконавець: Дідренц Віра Володимирівна
Дата контролю:14 Листопада 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Згідно відповіді на звернення К-34913 від 18 липня 2016 фахівцями ЖЄД-210 01.08.2016 ,було поцуплено з прибудинкової території тротуарні плити для облаштування площадки для контейнерів з побутовими відходами .Данна плошадка була організована на зеленій зоні дитячого майданчика що є порушенням санітарних норм .Підтвердженням цього є відповідь та фото на звернення. В 2017 році за сприяння депутата Сулиги Ю.А. було відновлено дитячий майданчик та встановлено спортивну плошадку. Данні споруди встановлено на відповідній площадці яка призначена для відпочинку дітей та громадян які проживають в будинку, але ніяк не для площадки для контейнерів з побутовими відходами. Неодноразові звернення щодо перенесення данної площадки ніяких результатів не дали ,На всі звернення ніякої реакції як то ЖЄД так і керуючої компанії Данна реакція свідчить про байдужість до підростаючого покоління, діючої влади яка начебто намагається потрaпити до Європи. Таке ставлення не додає аторитету як то владі району так і країни. Прошу прибрати з дитячого майданчика смітник який встановлено з всими писаними і неписаними порушеннями на зеленій зоні дитячого майданчика який призначено для відпочинку дітей та громадян Відповідь на звернення від 05.11.2018 разом з актом свідчить про те що люди які складають акт і ті що підписують переслідують якісь інтереси. Одні відписатися а інші підписати щоб ЖЄД до них не мав ніяких притензій. В акті зазначено що відстань від контейнерів до до елементів спортивного майданчика складає 15м, хоча згідно з наказом МОЗ від 17.03.2011 №145 в пункті 2.8 зазначено відстань 20 м і контейнерний майданчик повинен бути віддалений від майданчиків для ігор дітей та зони відпочинку населення а не розміщуватися безпосередньо на ньому.Пункт 27 говорить про те що контейнерний майданчик повинен мати тверде ВОДОНЕПРОНИКНЕ покриття, мати навіс та огорожу, а не такий варіант як на сьогодні знаходиться назеленій зоні дитячого майданчикую. Шановна Віра ДІДРЕНЦ Ви являєтесь підписантом відповіді на звернення. Прошу уважно вивчити вищезазначений наказ МОЗ, виправити неподобство яке так героїчно намагаєтесь відстояти. Хто що встановив в нас на дитячому майданчику мені без Вас відомо ваша б кантора так дбала про мешканців та дітей та ввірений будинок .