Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-74056 (5283693)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Знищення омели, амброзії та рослин - паразитів
Відповідальний:Управління контролю за благоустроєм [Фіщук Андрій Вікторович], виконавець: Панчій Тарас Михайлович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Прошу Вас провести видалення омели з дерева, що знаходиться навпроти магазину ”ЛОТОК” за адресою вул. Донецька, 8а. Дерево росте над дорогою.