Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-15257 (5283778)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Прибирання приміщень
Відповідальний:ВОП ”Сирець” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Лагута Юлія Вікторівна
Дата контролю:14 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Не прибирають парадне №1 по 2-3 неділлі а то буває і місяць. коли прибирають то тільки 1 та 2 поверх, 3 та четвертий не прибираютью. за що підняли плату за утримення будинку та прибудинкової території. в дворі будинку листя не прибране. двір будинку незаасфальтований та служить автостоянкою для мешканців будинку Сальського ( бувшого Котовського) 5, їхні машини виїздили ями в землі в яких лежить неприбране листя та буде гнить. Вікна в парадних будинку з 1962 року не мінялись та не ремонтувались. парадні не опалюються Таке відношення до прибирання та стану двору тому що двір закритий та видно все це тільки мешканцям!!!!! Чому я повинин платити за утримання будинку та прибудинкової території кожного місяця коли парадні та прибудинкова територія не прибираються, а як прибираються то частково, територія двору служить стоянкою автомобілів мешканцям інших будинків, ями в дворі не засипаються. природа їх засипає опалим листям, яке не прибирається з цих ям і буде гнить, машини мешканців з Котовського 5 займають двір і не дають використовувати прибудинкову територію та прибрати частину двору без ям.ЧОМУ Я ПОВИНЕН ПЛАТИТИ ЗА ЦЕ ВСЕ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ГРОШІ!? ЗА НЕПРИБИРАННЯ, ЯМИ, ОПАЛЕ ЛИСТЯ В ЯМАХ, СТОЯНКУ АВТОМОБІЛІВ МЕШКАНЦІВ СУСІДНЬОГО ДОМУ, НЕПРИБИРАННЯ ПІД ЇХНІМИ МАШИНАМИ, НЕОПАЛЮВАНЕ ПАРАДНЕ ( зняті та відсутні радіатори оалення), КАБЕЛЬ ЕЛЕКТРИЧНОГО СТРУМУ В ВХІДНИХ ДВЕРЯХ ЯКИЙ ЧИПЛЯЄТЬСЯ ГОЛОВАМИ та ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЧИПЛЯТЬСЯ НА ПЕРИЛАХ, СТАРІ ВІКНА 1960 РОКІВ, В ПАРАДНОМУ №1 КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ НЕ РОБИВСЯ ВЖЕ РОКІВ 20, ДІРЯВУ КРИШУ НА ЯКУ З БУВШОГО ЖЕКА ЗАРАЗ ПО ІНШОМУ НАЗИВАЄТЬСЯ ПРИЙШЛИ І СКЛАЛИ АКТ ЩО ВОНА ТЕЧЕ ВРУЧИЛИ ЦЕЙ АКТ І РІК КАЖУТЬ ЩО НЕМАЄ ГРОШЕЙ НА КРИШУ- ЇЇ РЕМОНТ. В ТОМУ РОЦІ ПО ЦІМ ВСІМ ПРОБЛЕМАМ БУЛИ ЗАРЕЄСТРОВАМІ ЗВЕРННЕННЯ НА САЙТІ, ПРОЙШОВ РІК, НІ ОДНА ПРОБЛЕМА НЕ ВИРІШЕНА, ТА ЩЕ ДОБАВИЛОСЬ ПО НЕПРИБИРАННЮ, СТАНУ ДВОРУ, ТА ДВІР СТАВ БЕЗПЛАТНОЮ СТОЯНКОЮ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ІНШИХ БУДИНКІВ ЗА ЯКУ З МЕНЕ КОЖНОГО МІСЯЦЯ БЕРУТЬ ГРОШІ ЯК ЗА ПРИБУДИНКОВУ ТЕРИТОРІЮ - ЇЇ БЛАГОУСТРІЙ (ЯМИ, НЕАСФАЛЬТОВАНИЙ ДВІР, ШВИДКА ДОПОМОГА НЕ МОЖЕ ЗАЇХАТИ В ДВІР заважають ями та грязюка та автостоянка біля парадного машин з інших будинків.