Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-74064 (5283797)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Облаштування прилеглої території навчальних закладів
Відповідальний:Управління освіти [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Вахнюк Н.М.
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На території школи # 194 склалася критична ситуація із забезпеченням безпеки життя дітей під час навчального процесу. На території школи, яка всупереч вимогам нормативних документів, не має суцільної огорожі, постійно знаходяться особи в стані наркотичного сп’яніння, або ж ці особи вживають наркотичні речовини прямо на території школи, залишаючи за собою шприці та ампули, які потім знаходять діти, грають із ними, а деякі приносять до дому. Крім того, через відсутність суцільної огорожі на територію школи заїздять автомобілі і використовують її як автостоянку, через що діти не мають можливості спокійно знаходитися на території школи під час навчального процесу.
Прошу терміново вжити заходів для забезпечення безпечного перебування дітей на території школи та недопущення перебування сторонніх осіб на території школи.
До заяви додаю фото наркоманів на території школи, ампул, знайдених на території школи, машин, припаркованих поруч із дітьми та сміття на території школи.