Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-31510 (5283842)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ благоустрою [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Нікитюк О.О.
Дата контролю:14 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрый день! Между зданием по ул.Приозерная 2 и киосками постоянно очень много мусора, куча пустых бутылок!(фото прилагаю). Кусочек территории вообще не убирается!Просьба устранить проблему!