Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-12718 (5283899)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки
Відповідальний:ЖЕД - 411 [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Вакуленко В. Ф.
Дата контролю:14 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Скарга на бездіяльність КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» Дніпровського району м.Києва щодо усунення порушення правил утримання житлових будинків та правил пожежної безпеки за адресою м.Київ, вул.А.Малишка 31, кв.213
Я, Арцева Анжела Анатоліївна (далі – Скражник) є власником квартири №214 за адресою вул.А.Малишка 31. Коновал Лариса Вікторівна (далі – Коновал Л.В.) проживає в сусідній квартирі №213 за адресою вул.А.Малишка 31 (Телефон: 0507626240) та є сусідкою Скаржника. Квартири Скаржника та Коновал Л.В. поєднуються загальним коридором.
Без отримання будь-якої дозвільної документації, Коновал Л.В. поруч з квартирою №214 в загальному коридорі на сходовій клітині,було побудовано перегородки,двері котрі перегороджують вхід,вбудовані шафи,які,унеможливлюють внесення до квартири габаритних речей. Також Коновал Л.В. накопичує сміття в якому заводяться шкідники. Дані дії є порушенням частин 2, 7 пункту 3.7.18 розділу 3.7. «Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій»; пункту 2.37 Правил пожежної безпеки затверджених наказом.
Скаржник звернулась до КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» Дніпровського району м.Києва з проханням усунути вищевказані порушення. КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» Дніпровського району вручило Коновал Л.В. приписи:929 від 23.10.2017р.;934 від 25.10.2017р.;296 від 03.08.2018р. Станом на 07.11.2018р. перегородки,двері,вбудовані шафи,сміття так і залишаються в загальному коридорі. Жодних подальших дій на усунення вищевказаних порушень з боку КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» Дніпровського району не проводиться.
Керуючись ст.150 Кодексу України про адміністративні правопорушення; ч. 2 і ч.7. пункту 3.7.18 розділу 3.7. «Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій» затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства №76 від 17.05.2005 року; п. 2.37 Правил пожежної безпеки затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України №1417 від 30.12.2014р.
ПРОШУ:
1) Притягнути посадових осіб КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» Дніпровського району м.Києва до відповідальності за порушення чинного законодавства.
2) Зобов’язати КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» Дніпровського району м.Києва демонтувати перегородки та двері, вбудовані шафи, прибирати сміття, які знаходяться в загальному коридорі між квартирами №213 та №214 за адресою м.Київ, вул.А.Малишка 31.