Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-36245 (5283979)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність опалення
Відповідальний:ЖЕД - 409 [Прогонюк С.Т.], виконавець: Данильченко Д. В.
Дата контролю:12 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Я подавав скаргу що до відсутності опалення та ігнорування заявок що до її відсутності Б-35791, з проханням пояснити чому заяви ігноруються. На що отривам відповідь:

Цитата:
”Адміністрація ЖЕД - 409 повідомляє, що опалення по стояку відсутнє через переобладнання приладів опалення з встановленням вентелю по стояку в котрийсь квартирі в наслідок чого перекривається опалення на стояк. Працівники ЖЕД обійшли 50% квартир, інші не надають доступу, чи відсутні - працівники ЖЕД приходили у різні години доби, були навіть у вечері, залишали записку в дверях про надання доступу для огляду приладу, вивішували об”яви на під’їзді з проханням повідкривати вентилі, проте це результату на дало.
Мешканцям квартир які не надають доступ до сантехнічного обладнання буде надано припис, в разі не виконання буде подалі складено адмінпротоколи правопорушення
З повагою,
Директор Прогонюк С.Т.”

Кінець цитати

Наголошую ще раз, що особисто до мене ніхто не приходив, хоча я часто знаходжусть вдома до 10 -12 ранку, ніяких записок я не отримував. Також ніяких оголошень, станом на 07.11.2018 На дошці оголошень та на вхідних дверях в під’їзді немає!

Додаю фотографії доски оголошень та вхідої двері під’їзду, зроблені 07.11.2018 близько 19:30

Прошу розібратись з автором відписок.