Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-45124 (5284133)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Управління житлово-комунального господарства [Настасенко Олександр Григорович], виконавець: Мостова Лариса Павлівна
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та згідно розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 № 121 до повноважень райдержадміністрацій у галузі житлово-комунального господарства відноситься управління об’єктами житлово-комунального господарства, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Києва та передані до сфери управління райдержадміністрації.
Житловий будинок № 19/14 на вул. Вільямса, в якому я проживаю, не належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, а є інвестиційним та роботи з його обслуговування здійснює ТОВ «Ліко-житлосервіс» .
Як мешканець даного житлового будинку, я вкрай не задоволений якістю надання ТОВ «Ліко-житлосервіс» (директор: Соколов В.О., тел. 596-56-85) послуг по утриманню зазначеного вище житлового будинку.
З метою дотримання законодавства щодо захисту прав споживачів, та відповідно до Закону України ”Про звернення громадян”, прошу надати мені відповідь, до яких органів влади, мені слід звернутись, в разі не якісного виконання ТОВ «ЛІКО-ЖИТЛОСЕРВІС» своїх прямих обов’язків по забезпеченню утримання житлового будинку № 19/14 на вул. Вільямса.