Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-36400 (5284140)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:ВОП ”Нивки” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Болот Андрій Володимирович
Дата контролю:14 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

На земельній дялянці біля домів № №18, 18а та 16а по вул. Туполєва в м. Києві двірники влаштували литєзвалище, яке зазвичай не прибирається до весни. Таке литєзвалище додатково забруднюється сміттям та гниє. Такі дії є порушенням санітарних норм. Прошу негайно усунути таке порушення, дати вказівку двірникам про заборонну складання листя в таких обсягах на вказаній теритрії та негайно вивезти вже наскладоване листя.