Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-36259 (5284141)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Дільниця - 1 [Крикун Арсен Євгенович], виконавець: Папка Володимир Миколайович
Дата контролю:14 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Після зміни напрямку руху по вулиці Хоривій (із вересня 2018 року змінений на односторонній у напрямку від вулиці Набережно-Крещатницької до вулиці Почайнинької) сміттєві баки, що розташовані з лівої сторони в’їзду на прибудинкову територію будинків №35 і №50 суттєво зменшують видимість для водіїів, що виїжджають зі згаданої прибудинкової території інших транспортних засобів (що повертають на вулицю Хориву з вулиці Набережно-Крещатницької).

Це постійно створює потенційно аварійні ситуації.
Пропонує перенести сміттєві баки з лівої сторони на праву сторону від в’їзду на прибудинкову територію будинків №35 і №50. Це забезпечить належну оглядовість для водіїв, що виїздять зі згаданої прибудинкової території та забезпечить належну безпеку руху на даній ділянці дороги.

https://goo.gl/maps/kJbpQVRgh2U2