Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-14464 (5284154)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Заболотний Геннадій Вадимович], виконавець: Казмірчук Віктор Ігорович
Дата контролю:16 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Я, Носенко Олександр Федорович, прож.02100 м.Київ бул.Верховної Ради, 16
кв.15, т.0991581839, кожен день ходжу на роботу мимо стоянки маршрутних таксі на Броварському проспекті в сторону Броварів, розташованої біля ст. м.Лісова. Стоянка розташована прямо на узбіччі проспекта. Крім стоянки, там маса магазинчиків, кафе, кіосків і т.д. От мені цікаво: там хоч хтось вивозить сміття? Там зараз просто гора сміття. Ну прямо на територіїї цієї стонки. І над дорогою, і на самій стоянці. Хтось згрібає це сміття в купу, а от вивезти немає кому. Для чого щурів розводити? І всім по барабану, що те сміття все розлітається по дорозі, що сміття по куткам цієї стоянки валяється. Акуратно хтось згріб в куток і залишив. Вобщєм, сплошная срань. Я не знаю, якому району належить ця стоянка: Деснянському чи Дніпровському. Це, здається, на кордоні між ними.