Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-17329 (5284242)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 906 (Індустріальне) [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Козлова Л.В.
Дата контролю:14 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня! Турбує питання розміщення сміттєвих баків та постійний бруд і сморід навколо них. Сміттєві баки з трьох будинків встановили для зручності вивезення на одній ділянці, таке розміщення утворилося ” алею сміття” для мешканців будинку за вище вказаною адресою. Люди йдуть і повертаються до булинку переступаючи сміття. Це щей один з автомобільних під”їздів до буинку. Жахлива ”картинка” з якою ми вже довго живемо і чомусь нам говорять, що розвести бо різним бокам їх не можна. Але і жити в таких умовах у столиці нашої держави теж не можна. Прошу вирішення цього питання. Фото додаю.