Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-10528 (5284390)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність опалення
Відповідальний:Дільниця - 6 [Крикун Арсен Євгенович], виконавець: Приліпко Тетяна Миколаївна
Дата контролю:12 Листопада 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Починаючи з 19 жовтня 2018 року та станом на сьогодні за місцем мого проживання відсутнє гаряче водопостачання. Також, гаряче водопостачання було відсутнім в період з 17 липня по 15 жовтня 2018 року Крім того, з 05 листопада відсутнє також центральне опалення.
Згідно п.п.1 п.3 ст.16 Закону України ”Про житлово-комунальні послуги” (надалі-Закон України) комунальні послуги надаються споживачам безперебійно, виключно за винятком часу перерв на ”проведення ремонтних і профілактичних робіт виконавцем/виробником за графіком, погодженим з виконавчими органами місцевих рад або місцевими державними адміністраціями згідно з нормативними документами. Допустима тривалість перерв у наданні послуг, їх періодичність встановлюються Кабінетом Міністрів України на підставі стандартів, нормативів, норм, порядків та правил експлуатації, проведення випробувань теплових мереж, поточного і капітального ремонтів, реконструкції об’єктів житлового фонду”.
У відповідності до п.3 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення: ”Послуги надаються споживачам безперебійно, виключно за винятком часу перерв, визначених відповідно до частини третьої статті 16 Закону України ”Про житлово-комунальні послуги”.
Також, згідно п.4 ст.16 Закону України: ”У разі застосування перерви в наданні послуг виконавець/виробник зобов’язаний повідомити через засоби масової інформації про таку перерву споживача не пізніш як за 10 днів (за винятком перерви, що виникла внаслідок аварії або дії обставин непереборної сили). У повідомленні необхідно зазначити причину та строк перерви в наданні відповідних послуг”.
Прошу перевірити роботу КП ”Теплоенерго”, яке неналежним чином надає послуги з центрального опалення та гарячого водопостачання.