Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-21615 (5284590)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович], виконавець: Круценко Володимир Іванович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Ми, мешканці будинку №3 по вул.Кіото, просимо Вас посприяти у організації та встановленні додаткового вуличного освітлення прибудинкової території. А саме, на території дитячого майданчику, вздовж доріжки навпроти дитячого садочку, та біля бойлерної (3 штуки).
В нашому будинку живе багато небайдужих мешканців, в т.ч. багатодітних, які своїми силами намагаються покращити рівень життя в нашому будинку, ведуть активну боротьбу з наркоманами та алкоголіками, та проститутками біля нашого будинку. Ці небезпечні верстви населення збираються саме на неосвітлених ділянках, на дитячому майданчику та біля нього, де спорожнюються, задовільняють свої потреби, займаються проституцією та після них залишаються пляшки, скляні осколки, шприци та презервативи, що наражає на небезпеку наших дітей (які гуляють вдень на цій території). На паркані поруч з нашим будинком вони залишають написи з рекламою наркотичних засобів.
Власне, це і стало причиною написання листа-прохання до Вас.
У зв’язку з вище наведеним, просимо посприяти встановленню додаткового вуличного освітлення, яке допоможе покращити рівень життя та стане методом боротьби з небезпечними верствами населення.
Розумію, що в нашому районі можуть бути й інші пріоритети. Але про важливість цієї справи Ви теж повинні розуміти. Прошу надати відповідь у зручній Вам формі – листом чи усно.
В будь-якому випадку, якщо Ви допоможете це зробити – будуть Вам вдячні не тільки мешканці будинку №3 по вул.Кіото. а також всі батьки та діти, що відвідують поруч нашого будинку ДНЗ №202.