Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-21623 (5284880)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ благоустрою [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Крупенькін А.І.
Дата контролю:14 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Систематично не прибирається прибудинкова територія!

При звернені до ЖЕДу вони апелюють на ШЕУ так само як ШЕУ переводить стрілки на ЖЕД.