Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-74215 (5285012)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Знищення омели, амброзії та рослин - паразитів
Відповідальний:Управління контролю за благоустроєм [Фіщук Андрій Вікторович], виконавець: Панчій Тарас Михайлович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу Вас посприяти у видаленні омели на дереві, що знаходиться біля дороги по вул. Донецький навпроти будинку 8/10.