Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-15304 (5285080)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Прибирання приміщень
Відповідальний:ВОП ”Нивки” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Болот Андрій Володимирович
Дата контролю:14 Листопада 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

У першому під’їзді по вул. Щербаківського 57Б, парадне знаходиться в жахливому стані, Ані ремонт, ані прибирання взагалі не проводились вже довгий час: на сходових клітинах шар сміття, по всьому під’їзду пліснява, яка потім росте і в квартирі, обшарпані стіни, до недавнього часу (до 30.10) навіть листя біля під’їзду ніхто не підмітав, через вентеляційну систему в квартирі стоїть запах цигарок та вологість.. Повна антісанітарія жахливо сказується на здоров’ї мешканців даного під’їзду.
Відповідно до ”ПРАВИЛ утримання жилих будинків та прибудинкових територій” затверджених Наказом Держжитлокомунгоспу України 17.05.2005 N 76 виконавець послуг (в нашому випадку ЖЕО) здійснює технічне обслуговування будинків та прибудинкової території. Також ЗУ ”Про житлово-комунальні послуги” встановлений обов’язок ”забезпечувати своєчасність та відповідну якість житлово-комунальних послуг згідно із законодавством та умовами договору, в тому числі шляхом створення систем управління якістю відповідно до національних або міжнародних стандартів; 2) здійснювати контроль за технічним станом інженерного обладнання будинків, квартир, приміщень”, утримувати в належному технічному стані, здійснювати технічне обслуговування та ремонт внутрішньобудинкових мереж та інші обов’язки, встановлені Житловим Кодексом України, які не виконуються. На вимоги, щодо пред’явлення графіку ремонту під’їзду або усунення антісанітарних умов не реагують.
Внаслідок нехтування ЖЕО своїми зобов’язаннями, а також відповідно до ст.5 ЗУ ”Про житлово-комунальні послуги”,
ПРОШУ:
- З’ясувати, на що витрачаються кошти з оплати послуг за утримання будинків та прибудинкових територій;
- Зобов’язати ЖЕО виконати свої обов’язки: провести дезінфекцію, дератизацію, дезінсекцію парадного, привести його в належний стан, відповідно до вимог законодавства, зробити план-схему вентеляційних каналів (яка повинна бути відповідно до законодавства) та усунути відповідні порушення;
- Зобов’язати ЖЕО проінформувати мешканців про план проведення ремонтних та інших робіт, шляхом розміщення відповідних інформаційних листів, наказів тощо біля парадного.
Сподіваюсь на допомогу у вирішенні даної проблеми, оскільки в інакшому випадку останнім методом впливу залишається звернення до судових та правоохоронних органів, з метою з’ясування цільового використання отриманих коштів та невиконання зобов’язань за законом і договором.