Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-74236 (5285140)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність опалення по стояку
Відповідальний:ЖЕД - 906 (Індустріальне) [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Павлова О.Ю.
Дата контролю:14 Листопада 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Добрый день. Отсылаю вам ответ, переданный мне Киевтеплоэнерго: ”Звертаємо увагу, що не прогрівання радіаторів у квартирі у перші дні опалювального сезону може бути зумовлене неправильним розподіленням балансу теплоносія у внутрішньобудинковій системі ЦО та свідчити про її некоректну роботу. Надходження теплоносія до одних стояків квартир та відсутність в інших свідчить про наявність повітря у внутрішньобудинковій системі теплопостачання, витравлення якого є компетенцією балансоутримувача.

КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» не має у володінні та не утримує на балансі внутрішньобудинкові мережі житлових будинків, що є невід’ємними частинами будинків, витрати на обслуговування яких входять до складу тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Тому, для уточнення інформації щодо відсутності теплоносія в окремих стояках внутрішноьобудинкової системи ЦО рекомендуємо звернутись до виконавця послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.”.

Проблема заключается в том, что после включения отопления две батареи в квартире (об этой ситуации вам известно из моих предыдущих писем, отправленных в течение прошлых лет) функционируют неэффективно. Батарея на кухне вообще холодная, вторая батарея в комнате - еле-еле-еле теплая. Если верить ответу из Киевтеплоэнерго, то решение этой проблемы в вашей компетенции. Прошу как можно быстрее разобраться с этой проблемой. Я не хочу платить за фактическое отсутствие тепла в батареях. Особенно сейчас. И меня не устраивает объяснение, что пока тепло дойдет до первого этажа, ничего не останется. И батареи греть не будут. В таком случае делайте перерасчет. У меня все.