Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-12742 (5285146)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Ремонт/демонтаж/фарбування елементів дитячого майданчику
Відповідальний:КП УЗН Святошинської РДА [Каретко Володимир Олександрович], виконавець: Магалов А.М.
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрий день.
На дитячому майданчику за адресою вул. Верховинна, 8 знаходиться дитячий місток,на якому вже більше двох тижнів зламана дошка. За цей час вже декілька дітей впало з цього містка, провалилося в цю дірку та травмувалося. Один хлопчик з нашого будинку зламав ногу. Ввечері поруч з майданчиком відсутнє освітлення. Всі чотири ліхтарі , що є навколо, не горять.

Прошу вас надіслати це звернення до підрозділу, який обслуговує цю территорію. Нажаль поруч з майданчиком немає відомостей про те, куди звертатися

Потрібно
1) Відремонтувати аварійно-небезпечний дитячий місток
2)Відремонтувати (замінити лампи) в ліхтарях навколо дитячого майданчику