Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-36460 (5285190)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 901 (Залізничне) [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Борук В.Е.
Дата контролю:14 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Не убирают придомовую территориторию ( сорняки росли все лето и сейчас их не вырывают) по Ереванской 27 К 1 , также разрушен асфальтированный спуск между домами( фото прилагаю), также во втором парадном уже не мыли два месяца. Прошу принять меры