Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-38484 (5285194)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Удосконалення організації дорожнього руху
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу зобов’язати дорожні служби Киівавтодору та патрульну поліцію м. Києва навести лад в організації дорожнього руху в ранкові часи на перехресті Петрівської алеї з вул. М. Грушевського (біля входу на стадіон Динамо).

Як відомо, в ранкові часи в робочі дні проїзд автомобілів Парковою дорогою та Петрівською алеєю відбувається тільки в напрямку центру, що позитивно позначається на дорожньому русі по цих шляхах.

Але на вказаному перехресті потік автомобілів в 3 ряди з Петрівської алеї врізається в потік 2 рядів автомобілів, що також прямують в центр по вул. М. Грушевського. Місце перетину є доволі широким, тому поступово водії заповнюють автівками всю проїзджу частину перехрестя, збільшуючи кількість потоків.
Далі згідно нової дорожньої розмітки вул. Грушевського в бік Європейської площі має тільки 3 смуги (раніше було 4). В результаті 8 потоків з різних сторін перемішуються та втискаються в 3 смуги руху.
Закономірно, що там утворюється хаос на зразок найгірших азіатських країн. «Всі намагаються проїхати поперед всіх через горло пляшки».

На жаль, Поліція ніяк не втручається в цю ситуацію, як і в інших проблемних місцях міста.

Зрозуміло, що вже давно потрібно реорганізувати дорожній рух в ранкові часи в робочі дні на перехресті Петрівської алеї з вул. М. Грушевського. Для цього можна зробити, наприклад, такі дії:
1. Обмежити спеціальними засобами (легкими бар’єрами чи стовпчиками) потік авто з Петрівської алеї до 2-х рядів. Так само обмежити потік авто з вул. М. Грушевського до 2-х рядів.
2. Відокремити спеціальними засобами (легкими бар’єрами чи стовпчиками) потоки авто з Петрівської алеї та з вул. М. Грушевського в зоні їх перехрещення.
3. Повернути стару дорожню розмітку 4 смуги по вул. М. Грушевського в бік Європейської площі.

Це дозволить організований проїзд обох потоків авто через перехрестя та далі, не заважаючи один одному.

Якщо неможливо впровадити такі міри, то можна хоча би установити світлофор на перехресті та синхронізувати його роботу з світлофором на Європейській площі.

Сподіваюся на скоріше втручання та вирішення цієї проблеми, яка кожного ранку утворює азійський хаос на одній з центральних локацій європейського міста.