Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-14494 (5285196)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КП ”Утримання зелених насаджень” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Цимбалюк Віталій Олександрович
Дата контролю:14 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

доброго дня.
в ”сквері” (за будинком по вул. Щусєва № 44) біля виходу з метро Сирець в напрямку Інтернаціональної площі вже впродовж декількьох днів(останнє прибирання було на минулому тижні, на цьому тижні прибирання теріторії не було) не прибирається сміття (фото прикріплене).

Дякую!