Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-36337 (5285237)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

на тротуарі вздовж бул.Кольцова напроти ринку Дніпро розташовані декілька МАФів, ще рік тому між ними можна було хоч якось лавірувати. Але зараз на залишки тротуару перенесли з трамвайної зупинки ще один ларьок, який остаточно перекрив прохід! Я часто хожу з дитиною в дитячу поліклініку, що є неподалік, і коляскою просто не можна там проїхати. Прошу розібратися із законністю встановлення в цьому місці МАФів і звільнити тротуар для вільного пересування пішоходів. Фото 1 - перекритий тротур, Фото 2,3 - єдині лази для проникнення на продовження тротуару