Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-15309 (5285249)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Про вимкнене зовнішнє освітлення.
Протягом жовтня і до сих пір вздовж Русанівського каналу, навпроти адрес Туманяна 15, Туманяна 15-а, у сквері (сквер Бикова) ліхтарі перестали працювати. Для ремонту мереж це дуже великий термін. Київміськсвітло заявку мешканців нашого будинку (Туманяна 15-а) отримало вже давно, але ніякого результату це не дало.
Прошу посприяти усуненню цієї проблеми і прискорити процес відновлення освітлення у сквері.
З повагою,