Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-14496 (5285260)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Відділ благоустрою [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Крупенькін А.І.
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Вже кілька місяців на перехресті із вул. Олексієвською крайні праві смуги руху перекриті через невідновлене асфальтове покриття.
Коли його буде відновлено та відкрито повноцінний рух?

Покриття не відновлено, просто прибрали огорожу та знаки.