Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-12753 (5285463)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович], виконавець: Павловський Олександр Павлович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Сьогодні 08.11.18 був свідком декількох небезпечних ситуацій лобового зіткнення. Колізія спричинена нанесенням підготовчої розмітки на Глибочицькому проїзду в супереч установленій схемі руху. Автомобілі рухаючись по вул. В’ячеслава Чорновола в два ряди, виїжджають на перехрестя в два ряди, а на Глибочицькому проїзді лише одна смуга для руху. Прошу встановити знаки 5.16 перед перехрестям та забезпечити належну дорожню розмітку відповідно до вимог ДСТУ 2587:2010. В випадку зміни схему руху необхідно встановити знак 5.64 за декілька місяців до початку робіт.