Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-36358 (5285513)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Забруднення повітря від невідомих джерел
Відповідальний:Відділ благоустрою [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Нікитюк О.О.
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

09.11.2018 цілу ніч та ранок неможливо дихати повітрям від диму. Палять сміття вздовж вулиці Богатирської, також димить Док7 постійно. Чому поліція не реагує?