Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-38521 (5285643)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Удосконалення організації дорожнього руху
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович], виконавець: Дрижко Олександр Олександрович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Прошу зобов’язати дорожні служби Дніпровського району та Компанію-виконавця ремонтних робіт навести лад в організації дорожнього руху на в’їзді на малий міст Метро з лівого берега (Броварський проспект в районі АЗС WOG).

У зв’язку з ремонтом мосту з вересня 2018 було обмежено рух автотранспорту по малому мосту до однієї смуги в кожному напрямку, що зараз утворює значні ”тягнучки” автотранспорту в час пік.

Але кожний ранок сотні водіїв, порушуючи ПДР та зневажаючи на інших водіїв, намагаються прискорити свій заїзд на міст, заїджаючи на Броварський проспект зразу перед мостом в обхід основного потоку автотранспорту, через нерозраховані для цього місця:
1. Сквер та пішохідну доріжку біля Виставкового центру МВЦ, з подальшим наскрізним проїздом через територію АЗС WOG (2-3 потоки авто).
2. По зустрічній смузі вузького відгалуження Броварського проспекту, з боку новобудови Укрбуд Сонячна Рів’єра (2-3 потоки авто).

Як результат, утворюється значне скупчення кількох перпендикулярних потоків автомобілів в місці різкого звуження заїзду на міст що ремонтується. Цим ускладнюється та затримується проїзд тисяч водіїв, які не порушують ПДР та стоять в ”тягнучці” взовж Броварського проспекту. На жаль, Поліція ніяк не втручається в цю ситуацію, яка нагадує повний азіатський хаос.

Можна усунути цю проблему кількома простими діями Дорожньої служби та Компанії-виконавця ремонту мосту:
1. Перекрити можливість заїзду на Броварський проспект з боку МВЦ через сквер, пішохідну доріжку та територію АЗС WOG.
2. Починаючи з місця виїзду з Виставкового центру МВЦ налаштувати спецзасобами поступове звуження Броварського проспекту на більшій відстані від мосту - спочатку злиття 1-ого ряду в 2-ий, а потім злиття 2-го ряду в 3-ий та заїзд вже упорядкованого потоку авто на міст. (Зараз же відбувається доволі різке звуження трьох рядів в один перед мостом, яке додатково ускладнюється вклинюваннями з права).
3. Унеможливити (перекрити хоча б в ранкові години) заїзд на Броварський проспект з правого боку по зустрічній смузі від новобудови Укрбуд Сонячна Рів’єра.
4. Розглянути можливість організації реверсного руху по мосту в ранкові та вечірні часи пік з метою зменшення ”тягнучок”, так як кількість автотранспорту в зустрічному напрямку в ці часи є в сотні рази меншою.

Сподіваюся на скоріше втручання та вирішення проблеми, яка кожного дня невиправдано ускладнює життя тисяч киян та гостей міста.