Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-10561 (5285758)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Симонов Сергій Анатолійович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня!
Прошу розглянути можливість встановлення на світлофорі, який знаходиться на перехресті вул. Привокзальної та вул. Пасхаліна, стрілки зеленого кольору на табличці на рівні червоного сигналу світлофора. (див. фото)
Така зміна не буде заважати пішоходам, оскільки майже всі пішоходи переходять дорогу з іншої сторони цього перехресття.