Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-38539 (5285865)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Облаштування наземного пішохідного переходу
Відповідальний:Оболонська РДА [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!

Біля супермаркету ”Екомаркет” по вулиці Тимошенко 13/1, а саме на перехресті з поворотом у двори існує проблема з систематичним порушенням правил дорожнього руху з боку пішоходів.

А саме, ігноруючи наявність пішоходного переходу, що регулюється світлофором (вказано на фото), люди, в тому числі з дітьми та дитячими візками переходять дорогу по проїзжій частині, як раз в місці, де при дозвільному сигналі світлофору автомобілі здійснюють повороти в лівому напрямку для повороту з вул. Тимошенка у двори або для развороту, та в правому напрямку - із дворів на вул. Тимошенка.

Для часткового вирішення цієї проблеми, як варіант, пропонується встановити огородження уздовж цієї частини дороги довжиною, достатньою для попередження вказаного порушення з боку пішоходів. Або інший можливий варіант, аби був порядок.

Дякую.