Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-31642 (5285871)
Зареєстровано:9 Листопада 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Відділ благоустрою [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Крупенькін А.І.
Дата контролю:26 Листопада 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня. Нажаль ця форма не дозволяє додавати більше ніж один файл до звернення, тому продублюю попереднє код - Г-31268:
”Доброго дня. Вже більше ніж півроку на вулиці Солом’янський навпроти будинку №13 після ремонтних робіт по заміні труб не відновлюється дорожнє покриття на одній з полос для руху транспорту. Через це постійно утворюється майже кілометровий затор. При погіршенні погодних умов ситуація буде тільки погіршуватися. Яма невилика, 2х3 метри але постійно збільшується. Прошу вжити заходів для усунення недбалості дорожної служби.” ,
та відповідь на нього (основну тезу): Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією в межах наданих повноважень опрацьовано Ваше звернення від 07.11.2018 № Г-31268/1, яке надійшло до КБУ «Контактний центр міста Києва» щодо відновлення благоустрою (розриття) після аварійно-відновлювальних робіт на вул. Солом’янській, 15-а. За результатом розгляду звернення повідомляємо, що за вказаною адресою проводились аварійні роботи на інженерних мережах відповідно до контрольної картки № 2018100600 виданої Департаментом міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Роботи проводить РТМ «Центр» СВП «Київські теплові мережі» ПАТ «Київенерго».
Ви взагалі розумієте різницю між адресами ”навпроти дому № 13 на проїжджій частині” і ”дім №15а у дворі”??? Чи як завжди ”пальцем у небо” - галочку ”виконано” поставили?
Ще раз акцентую увагу, що яма НА ДОРОЗІ! Фото місця додаю у файлі, коли знімали панораму - ями не було, а то ще скажете - а де ж яма? Сподіваюсь на конструктивну відповідь, бо доведеться звернутися до вищестоящої організації.